Firma Handlowo – Usługowa "JUBIN"

Usługi P.POŻ : +48 512 005 998 | gasnice@onet.pl |

Usługi BHP :  +48 503 002 592 | greda.bhp@wp.pl |

Szkolenia P.POŻ

Szkolenia przeciwpożarowe

Przeprowadzamy sprawnie i w przystępny sposób szkolenia przeciwpożarowe i z zakresu BHP dla firm. Jeżeli potrzebujesz przeszkolić pracowników z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP, nie wiesz, kiedy powinno się odbyć takie szkolenie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej wraz z instruktarzem użycia podręcznego sprzętu gaśniczego. Szkolenia, które wykonujemy są ściśle dopasowane do danego obiektu i sposobu jego użytkowania. Zaproś naszych specjalistów do współpracy – nauczymy Twoich pracowników prawidłowego postępowania w razie pożaru.

Szkolenie przeciwpożarowe – co obejmuje?

Przede wszystkim, aby zapoznać nowych pracowników z obowiązującymi, w miejscu pracy, zasadami bezpieczeństwa, ewakuacji i obsługi urządzeń przeciwpożarowych, które znajdują się w obiekcie. Ponadto, należy pamiętać, iż znajomość odpowiednich procedur i zachowań może zmniejszyć prawdopodobieństwo powstania pożaru, a także ograniczyć jego skutki. Kluczem do sukcesu jest wypracowanie wśród pracowników określonych wzorców zachowań w sytuacji zagrożenia!