Firma Handlowo – Usługowa "JUBIN"

Usługi P.POŻ : +48 512 005 998 | gasnice@onet.pl |

Usługi BHP :  +48 503 002 592 | greda.bhp@wp.pl |

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP

Nasza oferta obejmuje szkolenie BHP dla pracownika w różnych wariantach, które uwzględniają nie tylko rodzaj zajmowanego przez niego stanowiska, ale także staż jego pracy. Podstawowym typem kursu jest wstępne szkolenie BHP, które ma obowiązek odbyć każda nowo zatrudniona osoba w danym zakładzie. Co ważne, ten obowiązek dotyczy także pracowników, którzy swoje zadania będą wykonywali zdalnie.

 

Kolejnym  obowiązkowym szkoleniem są szkolenia okresowe.

Organizowane przez nas szkolenia okresowe opierają się na zdobytym już doświadczeniu pracownika, analizie jego nawyków i dobrych praktyk. Wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce dydaktyczne i opracowujemy specjalnie dopasowane prezentacje multimedialne, które mają na celu lepsze przyswojenie materiału.Ich celem jest przede wszystkim zaznajomienie pracownika ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także aktualizację i wzmocnienie wiedzy i umiejętności zdobytych już na danym stanowisku pracy.

Nasza oferta to nie tylko szkolenia BHP stworzone z myślą o pracownikach, ale także szkolenia BHP przeprowadzane w firmach na terenie województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Dla profesjonalnych przedsiębiorców udostępniamy kompleksową obsługę, zapewniając pełny nadzór nad higieną i bezpieczeństwem pracy. Prezentowane przez nas szkolenia BHP obejmują wsparcie przy tworzeniu instrukcji BHP, Ocenę Ryzyka Zawodowego oraz Kursy Pierwszej Pomocy. Opracowujemy dokumentację powypadkową wypadków w pracy. Dla firm i osób ceniących sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa dostosowany do przepisów Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej przygotowaliśmy ofertę audytów BHP całych zakładów pracy i stanowisk. Szkolenia BHP to także świetny sposób na zapewnienie wsparcia podczas wypadków. W naszej usłudze sporządzamy dokumentację powypadkową pomagającą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności. Nasz oferta na szkolenia BHP to kompleksowa odpowiedź na potrzeby współczesnych, profesjonalnych firm z różnych gałęzi gospodarki.