Firma Handlowo – Usługowa "JUBIN"

Usługi P.POŻ : +48 512 005 998 | gasnice@onet.pl |

Usługi BHP :  +48 503 002 592 | greda.bhp@wp.pl |

O Nas

Firma Handlowo - Usługowa "JUBIN"

Jako renomowana firma specjalizujemy się w usługach z zakresu usług ochrony przeciwpożarowej, zabezpieczeń przeciwpożarowych, szkoleń przeciwpożarowych, dokumentacji przeciwpożarowej oraz przygotowania budynków do odbioru i kontroli przez Państwową Straż Pożarną.

Kolejnym punktem naszej działalności są usługi związane z szeroko rozumianą dziedziną BHP.

Dla profesjonalnych przedsiębiorców udostępniamy kompleksową obsługę, zapewniając pełny nadzór nad higieną i bezpieczeństwem pracy. Prezentowane przez nas szkolenia BHP obejmują wsparcie przy tworzeniu instrukcji BHP, Ocenę Ryzyka Zawodowego oraz Kursy Pierwszej Pomocy. Opracowujemy dokumentację powypadkową wypadków w pracy, w drodze do pracy. Dla firm i osób ceniących sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa dostosowany do przepisów Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej przygotowaliśmy ofertę audytów BHP całych zakładów pracy i stanowisk.

Firma Handlowo – Usługowa „JUBIN” jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, stale rozwijającą się i wzmacniającą swoją pozycję na rynku. Działalność w branży BHP i P.POŻ rozpoczęliśmy w 1996 roku.
Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, technicy, inżynierowie – czynni i emerytowani funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z wszechstronnym wykształceniem, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom profesjonalizm oraz najwyższe standardy świadczonych usług.

Przez wiele lat działalności wzmacnialiśmy naszą pozycję na ogólnopolskim rynku usług BHP i P.POŻ. Dziś możemy się poszczycić współpracą z licznym gronem klientów, z różnych dziedzin biznesu oraz gałęzi przemysłu. W tym gronie znajdują się zarówno małe, średnie oraz duże firmy, ogólnopolskie sieci handlowe oraz usługowe, a także placówki państwowe oraz oświatowe.

Skupiamy się na zapewnieniu ochrony w różnych obszarach i sektorach pod względem ochrony przeciwpożarowej i bhp.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zakres usług

Masz pytania

Napisz do Nas